RCL040637R4FKEA Vishay /Dale
  • More about RCL040637R4FKEA Vishay /Dale
    RCL040637R4FKEA Vishay /Dale
    RCL040637R4FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL040637R4FKEA is described as RES SMD 37.4 OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM