RCL04062R80FKEA Vishay /Dale
  • More about RCL04062R80FKEA Vishay /Dale
    RCL04062R80FKEA Vishay /Dale
    RCL04062R80FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL04062R80FKEA is described as RES SMD 2.8 OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X