RCL0406200RFKEA Vishay /Dale
  • More about RCL0406200RFKEA Vishay /Dale
    RCL0406200RFKEA Vishay /Dale
    RCL0406200RFKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0406200RFKEA is described as RES SMD 200 OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM