RCL040615K0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCL040615K0JNEA Vishay /Dale
    RCL040615K0JNEA Vishay /Dale
    RCL040615K0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL040615K0JNEA is described as RES SMD 15K OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH