RCL0406130KJNEA Vishay /Dale
  • More about RCL0406130KJNEA Vishay /Dale
    RCL0406130KJNEA Vishay /Dale
    RCL0406130KJNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCL0406130KJNEA is described as RES SMD 130K OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH