RCG12061R00FKEA Vishay /Dale
  • More about RCG12061R00FKEA Vishay /Dale
    RCG12061R00FKEA Vishay /Dale
    RCG12061R00FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG12061R00FKEA is described as RES SMD 1 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE