RCG080549K9FKEA Vishay /Dale
  • More about RCG080549K9FKEA Vishay /Dale
    RCG080549K9FKEA Vishay /Dale
    RCG080549K9FKEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG080549K9FKEA is described as RES SMD 49.9K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH