RCG080547K0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCG080547K0JNEA Vishay /Dale
    RCG080547K0JNEA Vishay /Dale
    RCG080547K0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG080547K0JNEA is described as RES SMD 47K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC