RCG04024K99FKED Vishay /Dale
  • More about RCG04024K99FKED Vishay /Dale
    RCG04024K99FKED Vishay /Dale
    RCG04024K99FKED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG04024K99FKED is described as RES SMD 4.99K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"