RCG04024K70JNED Vishay /Dale
  • More about RCG04024K70JNED Vishay /Dale
    RCG04024K70JNED Vishay /Dale
    RCG04024K70JNED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG04024K70JNED is described as RES SMD 4.7K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK