RCG0402470RJNED Vishay /Dale
  • More about RCG0402470RJNED Vishay /Dale
    RCG0402470RJNED Vishay /Dale
    RCG0402470RJNED is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCG0402470RJNED is described as RES SMD 470 OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK