RCA122522R0FKEGLS Vishay /Dale
  • More about RCA122522R0FKEGLS Vishay /Dale
    RCA122522R0FKEGLS Vishay /Dale
    RCA122522R0FKEGLS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCA122522R0FKEGLS is described as RES SMD 22 OHM 2W 2512 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK