RCA060310R0JNEA Vishay /Dale
  • More about RCA060310R0JNEA Vishay /Dale
    RCA060310R0JNEA Vishay /Dale
    RCA060310R0JNEA is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RCA060310R0JNEA is described as RES SMD 10 OHM 5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"