PTF6580K600FZEK Vishay /Dale
  • More about PTF6580K600FZEK Vishay /Dale
    PTF6580K600FZEK Vishay /Dale
    PTF6580K600FZEK is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6580K600FZEK is described as RES 80.6K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE