PTF6542K200FYR6 Vishay /Dale
  • More about PTF6542K200FYR6 Vishay /Dale
    PTF6542K200FYR6 Vishay /Dale
    PTF6542K200FYR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6542K200FYR6 is described as RES 42.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM