PTF6539K200FYR6 Vishay /Dale
  • More about PTF6539K200FYR6 Vishay /Dale
    PTF6539K200FYR6 Vishay /Dale
    PTF6539K200FYR6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF6539K200FYR6 is described as RES 39.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE