PTF65120R00DZBF Vishay /Dale
  • More about PTF65120R00DZBF Vishay /Dale
    PTF65120R00DZBF Vishay /Dale
    PTF65120R00DZBF is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. PTF65120R00DZBF is described as RES 120 OHM 1/4W 0.5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE