PNM0402E5001BST1 Vishay /Dale
  • More about PNM0402E5001BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E5001BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E5001BST1 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PNM0402E5001BST1 is described as RES SMD 5K OHM 0.1% 1/20W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK