PNM0402E3502BST1 Vishay /Dale
  • More about PNM0402E3502BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E3502BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E3502BST1 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PNM0402E3502BST1 is described as RES SMD 35K OHM 0.1% 1/20W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE