PNM0402E1002BST1 Vishay /Dale
  • More about PNM0402E1002BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E1002BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E1002BST1 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PNM0402E1002BST1 is described as RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM