PNM0402E1001BST1 Vishay /Dale
  • More about PNM0402E1001BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E1001BST1 Vishay /Dale
    PNM0402E1001BST1 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PNM0402E1001BST1 is described as RES SMD 1K OHM 0.1% 1/20W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK