PLTU1206U2501LST5 Vishay /Dale
  • More about PLTU1206U2501LST5 Vishay /Dale
    PLTU1206U2501LST5 Vishay /Dale
    PLTU1206U2501LST5 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PLTU1206U2501LST5 is described as RES SMD 2.5K OHM 0.01% 0.4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK