MTL2BR0800FE66 Vishay /Dale
  • More about MTL2BR0800FE66 Vishay /Dale
    MTL2BR0800FE66 Vishay /Dale
    MTL2BR0800FE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. MTL2BR0800FE66 is described as RES 0.08 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM