MTL05R0700FE66 Vishay /Dale
  • More about MTL05R0700FE66 Vishay /Dale
    MTL05R0700FE66 Vishay /Dale
    MTL05R0700FE66 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. MTL05R0700FE66 is described as RES 0.07 OHM 5W 1% WIREWOUND. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.