LVR03R0500FE70 Vishay /Dale
  • More about LVR03R0500FE70 Vishay /Dale
    LVR03R0500FE70 Vishay /Dale
    LVR03R0500FE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. LVR03R0500FE70 is described as RES 0.05 OHM 1% 3W AXIAL WW. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F