LVR03R0150FE70 Vishay /Dale
  • More about LVR03R0150FE70 Vishay /Dale
    LVR03R0150FE70 Vishay /Dale
    LVR03R0150FE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. LVR03R0150FE70 is described as RES 0.015 OHM 1% 3W AXIAL WW. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM