LVR01R0500FE70 Vishay /Dale
  • More about LVR01R0500FE70 Vishay /Dale
    LVR01R0500FE70 Vishay /Dale
    LVR01R0500FE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. LVR01R0500FE70 is described as RES 0.05 OHM 1% 1W AXIAL WW. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM