CW02C4K700JE70 Vishay /Dale
  • More about CW02C4K700JE70 Vishay /Dale
    CW02C4K700JE70 Vishay /Dale
    CW02C4K700JE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02C4K700JE70 is described as RES 4.7K OHM 3.25W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"