CW02BR9100JE70HS Vishay /Dale
  • More about CW02BR9100JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR9100JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR9100JE70HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02BR9100JE70HS is described as RES 0.91 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.