CW02BR3600JE70HS Vishay /Dale
  • More about CW02BR3600JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR3600JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR3600JE70HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02BR3600JE70HS is described as RES 0.36 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE