CW02BR2400JE70HS Vishay /Dale
  • More about CW02BR2400JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR2400JE70HS Vishay /Dale
    CW02BR2400JE70HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02BR2400JE70HS is described as RES 0.24 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE