CW02B7K500JE70 Vishay /Dale
  • More about CW02B7K500JE70 Vishay /Dale
    CW02B7K500JE70 Vishay /Dale
    CW02B7K500JE70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B7K500JE70 is described as RES 7.5K OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.