CW02B3K900JS70 Vishay /Dale
  • More about CW02B3K900JS70 Vishay /Dale
    CW02B3K900JS70 Vishay /Dale
    CW02B3K900JS70 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B3K900JS70 is described as RES 3.9K OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL