CW02B15R00JE70HS Vishay /Dale
  • More about CW02B15R00JE70HS Vishay /Dale
    CW02B15R00JE70HS Vishay /Dale
    CW02B15R00JE70HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW02B15R00JE70HS is described as RES 15 OHM 3.75W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM