CW010R6000KE733 Vishay /Dale
  • More about CW010R6000KE733 Vishay /Dale
    CW010R6000KE733 Vishay /Dale
    CW010R6000KE733 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010R6000KE733 is described as RES 0.6 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F