CW0108K500KE73 Vishay /Dale
  • More about CW0108K500KE73 Vishay /Dale
    CW0108K500KE73 Vishay /Dale
    CW0108K500KE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0108K500KE73 is described as RES 8.5K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F