CW0107K900KE73 Vishay /Dale
  • More about CW0107K900KE73 Vishay /Dale
    CW0107K900KE73 Vishay /Dale
    CW0107K900KE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0107K900KE73 is described as RES 7.9K OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.