CW0104K200JE73 Vishay /Dale
  • More about CW0104K200JE73 Vishay /Dale
    CW0104K200JE73 Vishay /Dale
    CW0104K200JE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0104K200JE73 is described as RES 4.2K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.