CW01047R00JS73 Vishay /Dale
  • More about CW01047R00JS73 Vishay /Dale
    CW01047R00JS73 Vishay /Dale
    CW01047R00JS73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01047R00JS73 is described as RES 47 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F