CW01031R60KE733 Vishay /Dale
  • More about CW01031R60KE733 Vishay /Dale
    CW01031R60KE733 Vishay /Dale
    CW01031R60KE733 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01031R60KE733 is described as RES 31.6 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"