CW010312R0KE733 Vishay /Dale
  • More about CW010312R0KE733 Vishay /Dale
    CW010312R0KE733 Vishay /Dale
    CW010312R0KE733 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010312R0KE733 is described as RES 312 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V