CW0102R700KE73 Vishay /Dale
  • More about CW0102R700KE73 Vishay /Dale
    CW0102R700KE73 Vishay /Dale
    CW0102R700KE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0102R700KE73 is described as RES 2.7 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM