CW01028R00JE73 Vishay /Dale
  • More about CW01028R00JE73 Vishay /Dale
    CW01028R00JE73 Vishay /Dale
    CW01028R00JE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01028R00JE73 is described as RES 28 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE