CW010270R0KE73 Vishay /Dale
  • More about CW010270R0KE73 Vishay /Dale
    CW010270R0KE73 Vishay /Dale
    CW010270R0KE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010270R0KE73 is described as RES 270 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.