CW010240R0KE73 Vishay /Dale
  • More about CW010240R0KE73 Vishay /Dale
    CW010240R0KE73 Vishay /Dale
    CW010240R0KE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010240R0KE73 is described as RES 240 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE