CW010240R0JE73HE Vishay /Dale
  • More about CW010240R0JE73HE Vishay /Dale
    CW010240R0JE73HE Vishay /Dale
    CW010240R0JE73HE is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010240R0JE73HE is described as RES 240 OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM