CW01018K00JE73HS Vishay /Dale
  • More about CW01018K00JE73HS Vishay /Dale
    CW01018K00JE73HS Vishay /Dale
    CW01018K00JE73HS is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW01018K00JE73HS is described as RES 18K OHM 13W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"