CW010121R0KE733 Vishay /Dale
  • More about CW010121R0KE733 Vishay /Dale
    CW010121R0KE733 Vishay /Dale
    CW010121R0KE733 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW010121R0KE733 is described as RES 121 OHM 13W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.