CW0053R000JE73 Vishay /Dale
  • More about CW0053R000JE73 Vishay /Dale
    CW0053R000JE73 Vishay /Dale
    CW0053R000JE73 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. CW0053R000JE73 is described as RES 3 OHM 6.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"