CRCW251266K5FKEG Vishay /Dale
  • More about CRCW251266K5FKEG Vishay /Dale
    CRCW251266K5FKEG Vishay /Dale
    CRCW251266K5FKEG is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CRCW251266K5FKEG is described as RES SMD 66.5K OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.